عکس هایی از تولید بیکینی جدید برای نجات یافتگان سرطان سینه

من نمی خواهم پنهان شوم، نمی خواهم از شنا کردن پرهیز کنم، نمی خواهم زیر تیغ جراحی های گران قیمت برم، و نمی خواهم برای این که به سواحل بروم از پروتزهای کلافه کننده استفاده کنم. من می خواهم آزاد وفعال باشم مثل قبل(قبل از سرطان)، و مطمئنم که افراد زیادی هم مانند من فکر می کنند.

——————————————————

 

کی گفته به هر دو تا نیاز دارید؟ این سئوالی است که گروهی از نجات یافتگان از سرطان سینه پس از کمک به یک پروژه ی تولیدی با مرکزیت هنری ما مطرح کردند.در این پروژه طرح های بسیار خاص بیکینی برای بانوانی که به سرطان سینه مبتلا بودند طراحی می شود.

این گروه در صفحه ی فیس بوک خود نوشت: ما فکر می کنیم تمرکز زیادی روی کاشت سینه پس از سرطان در زنان وجود دارد، آیا این تنها راه برای نمایش زن بودن است؟ ما می خواهیم تحرکی در زنانی که به دلیل سرطان مجبور به برداشتن سینه شده اند به وجود بیاوریم، که نشان می دهد که ما می توانیم کامل، زیبا و سکسی باشیم چنانچه یک پستان داشته باشیم و یا حتی اگر پستان نداشته باشیم.

این پروژه (Monokini 2.0) با همکاری هفت طراح از کشورهای آمریکا و فنلاند تشکیل شده و در آن از مدل هایی که یک و یا هردو پستان خود را در جراحی از دست دادند استفاده می شود.

این طرح زاییده ی فکر خانم الینا هالتمن می باشد. او که خود از سرطان نجات یافته و یک سینه ی خود را از دست داده، توضیح داد که ایده ی این پروژه پس از یک تجربه ی شخصی به ذهنش راه یافته است.

من نمی خواهم پنهان شوم، نمی خواهم از شنا کردن پرهیز کنم، نمی خواهم زیر تیغ جراحی های گران قیمت برم، و نمی خواهم برای اینکه به سواحل بروم از پروتزهای کلافه کننده استفاده کنم. من می خواهم آزاد وفعال باشم مثل قبل(قبل از سرطان)، و مطمئنم که افراد زیادی هم مانند من فکر می کنند.

گروه امیدوار است که بتواند اولین مجموعه ی خودرا تا تاریخ  ۳۰ می عرضه کند.

منبع/huffingtonpost.com

Categories: اجتماع

Tagged as: ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *