سارق مسلح بانک های مشهد دستگیر شد

آیا سارق مسلح بانک های مشهد همین فردی است که خبرگزاری ها عکس وی را منتشر کرده اند؟

هفته گذشته چند عکس از فردی که گفته می شد سارق مسلح بانک های مشهد است از سوی خبرگزاری های مختلف ایران منتشر شد. عکس های منتشر شده فردی سنگین وزن را نشان می داد که با کلاه ایمنی موتور سیکلت در شعبه بانکی در حال درگیری با کارمندان بانک بود و عکس دیگر ( عکس بالا ) نشان می داد که وی در حال راندن موتور سیکلت است و سرقت از بانک ها را به تنهایی انجام می دهد. خبرگزاری داخلی با انتشار عکس های شخص مورد نظر، به نقل از پلیس مشهد با قاطعیت نوشته بودند که فرد سارق صاحب همین عکس است. این در حالی است که امروز خبرگزاری ایرنا بدون ذکر نام و یا انتشار عکس سارق مسلح به نقل از فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی خبر داده است که با دستگیری سارق مسلح بانک های مشهد بازجویی از این شخص آغاز شده است.

ایرنا:فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی گفت: تحقیقات پلیس برای یافتن این سارق در پی انجام سه سرقت مسلحانه از بانک های مشهد آغاز و سرانجام ظهر امروز وی دستگیر شد.

سردار سرتیپ بهمن امیری مقدم افزود: هم اینک تحقیقات از این متهم آغاز شده است.

طی سه مورد سرقت مسلحانه از بانک های ملت شعبه کوهسنگی، مسکن شعبه المهدی منطقه سیدی مشهد و بانک صادرات شعبه علامه طباطبایی طی فروردین و اردیبهشت ماه گذشته در مجموع دو میلیارد ۱۸۳ میلیون ریال به سرقت رفته بود.

Categories: اجتماع, حوادث

Tagged as: , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *