صعود به جمع هشت تیم آسیا با بازی هوشمندانه نفت

تیم جوان و سخت کوش نفت تهران موفق شد دقایقی قبل در عربستان تیم الاهلی را از گردونه رقابت ها جام باشگاه های آسیا حذف کند و خود را به جمع هشت تیم نهایی باشگاه های فوتبال آسیا برساند.

پادوانی مدافع تیم نفت با ارسال زیبای ایمان نبعلی موفق شد گل اول را به تیم حریف تحمیل کند. پس از آن تیم عربستانی با فشار زیاد دو گل وارد دروازه نفت کرد و در نیمه دوم این تیم نفت بود که بازی را هوشمندانه کنترل کرد و گاه تا زدن گل دوم پیش رفت اما نتیجه با تا دقیقه ۹۸ بازی دوبر یک باقی ماند.

نفت بخاطر برد در تهران وزدن گل در خانه حریف در مجموع  سه بر دو بر تیم الاهی عربستان پیروز شد و حریف مدعی خود را حذف کرد. در بازی امروز ایمان مبعلی همچان معمار و مهندس بازی بود ، وحید امیری، پادوانی، بیرانوند، غلام رضا رضایی و در مجمع تمام تیم توانستند یک پارچه از فوتبال ایران دفاع کردند و پیروزی را رقم بزنند.

شاید بهترین طراح  این بازی موفق را هم چنان می باید خارج از زمین بازی و در رهبری و هدایت منصوریان مربی جوان و آینده دار این تیم دانست. نفت با این پیروزی تا حدودی خاطره شکست دیروز پرسپولیس را به فراموشی سپرد و توانست فوتبال ایران را پس از مدت ها به جمع هشت تیم باشگاه های آسیا برساند.

Categories: اجتماع, ورزش

Tagged as: , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *