شروع ناامید کننده تیم ملی فوتبال در راه جام جهانی

 

به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی با ترکیبی جوان در این بازی به میدان رفت و در دقیقه چهار از حریف پیش افتاد ولی در دقایق پایانی نیمه اول گل خورد و دیگر نتوانست به بازی برگردد و با یک امتیاز ترکمنستان را ترک کرد.

دور دوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸، ورزشگاه داش آغوز، تماشاگر ۲۰ هزار نفر

ترکمنستان-1-1-ایران-توقف-ملیپوشان-در-نخستین-گام

ایران: علیرضا حقیقی، پژمان منتظری، محمد حسین کنعانی زادگان، وریا غفوری، احسان حاج صفی، آندرانیک تیموریان، خسرو حیدری، مسعود شجاعی (۴۶ امید ابراهیمی)، وحید امیری (۶۵ قوچان نژاد)، مهدی ترابی (۴۶ طارمی) و سردار آزمون
سرمربی : کارلوس کی روش

شرح گل‌ها:
۱ – صفر(ایران): حرکت عرضی سردار آزمون در محوطه جریمه و ضربه او با پای راست گل اول میدان را برای ایران رقم زد.
یک – یک(ترکمنستان): حرکت وینگر ترکمنستان از جناح راست و پاس او میان مدافعان ،گل تساوی را برای حریف ثبت کرد. اشتباه مدافعان مرکزی ایران در این گل قابل ذکر بود.

دقایق حساس‎:
دقیقه ۱۶: سردار آزمون توپ ارسالی از سمت راست زمین را به تیر دروازه زد تا تیم ایران نتواند در این صحنه به گل دوم خود برسد.

دقیقه ۱۷: سردار آزمون در حالی که به سمت راست دروازه از پشت محوطه جریمه حرکت می‌کرد، با یک شوت زیبا توپ را به سمت چپ دروازه فرستاد که دروازه‌بان ترکمنستان موفق شد توپ را مهار کند.

دقیقه ۲۷: آندرانیک تیموریان از روی یک ضربه ایستگاهی توپ را به درون محوطه جریمه ارسال کرد که ضربه سر احسان حاج صفی توسط دروازه‌بان ترکمنستان مهار شد.

شرح بازی:
تیم ملی فوتبال ایران که در نیمه دوم بازی را کاملا هجومی آغاز کرده بود و بازی را در دست گرفته بود موفق نشد از حملات پردامنه خود استفاده کند و قربانف سد محکمی برابر حمله وران ایجاد کردند.

کارلوس کی روش در این نیمه بیشتر زمان خود را صرف بحث با داور چهارم این دیدار و اعتراض به وقت کشی بازیکنان ترکمنستان کرد و البته داور این بازی نیز تنها ۴ دقیقه وقت تلف شده برای این بازی در نیمه دوم در نظر گرفت.

شاگردان کارلوس کی روش با این تساوی مقدماتی جام جهانی را آغاز کردند و چشم به دیدارهای آینده خود دارند تا از گروه خود که در ابتدا آسان تصور می شد به مرحله بعد صعود کنند.
 

Categories: اجتماع, ورزش

Tagged as: , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *