اجتماع

علیرضا جهانبخش: پیشنهاد آلکمار جدی است؛ برایتون را رد کرده ام

پیشنهاد برایتون به من بسیار جدی بود. آنها چندین بار با خودم و باشگاهم صحبت کردند. آنها می خواستند که این اتفاق خیلی زود رخ دهد و من به انگلیس رفتم و از امکانات و شرایط این باشگاه دیدن کردم. یکی از دلایل رد کردن پیشنهاد آنها این بود که می‌خواستند هر‌ چه‌ سریع‌تر به آنها جواب بدهم. هر چند آنها به دنبال کار هستند و با من صحبت کرده‌اند که اگر نظرم عوض شد با آنها صحبت کنم.

پاسخ علیرضا جهانبخش به فرهاد مجیدی

علیرضا جهانبخش فوتبالیست جوان تیم ملی ایران و باشگاه نایمخن هلند در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، در ارتباط با رد پیشنهاد جدی برایتون انگلیس، پیشنهاد سلتیک اسکاتلندو  پیشنهادهایی که از سایر باشگاه‌های اروپایی، آمریکایی و روسی به ویژه پیشنهاد‌هایش از آیندهوون و آلکمار هلند صحبت کرده.

پاسخ جهانبخش:

– یشنهاد سلتیک به من رسمی نبود و تنها در رسانه‌ها مطرح شد، اما پیشنهادهایی از آمریکا، روسیه، چین و حوزه خلیج فارس داشتم، اما اصلا دوست ندارم به این پیشنهادها فکر کنم.

– پیشنهاد آیندهوون جدی نبود و تنها صحبت‌های در این زمینه صحبت شد، اما آلکمار پیشنهاد جدی‌تری به من ارائه کرده است. هر چند پیشنهادهایی از آژاکس و فاینورد هم شده است. اما این پیشنهادها چندان جدی نبود و تنها صحبت‌هایی در این زمینه مطرح شده بود. به‌ هر‌ حال فعلا جدی‌ترین پیشنهاد در لیگ هلند مربوط به آلکمار است. هر چند فصل نقل و انتقالات در هلند آرام است و از جولای شروع شده و تا آگوست ادامه خواهد داشت.

– هر چند تاکنون تیم‌هایی پیشنهادهای خود را ارائه کرده‌اند اما فکر کنم طی ۱۰ تا ۱۴ روز آینده تصمیم قطعی خود را خواهم گرفت. من چهارشنبه به هلند باز می‌گردم تا شرایط خود را دنبال کنم.

– همان طور که من گفتم چهارشنبه به هلند باز خواهم گشت. به‌ هر‌ حال من یک سال دیگر با این تیم قرارداد دارم. امکان دارد که کار خود را با این تیم در فصل بعد ادامه دهم. جدایی من از نایمخن قطعی نیست و احتمال دارد که فصل بعد نیز در این تیم بازی کنم. مگر این که پیشنهاد بهتری طی روزهای آینده به من ارائه شود و پس از بررسی‌های صورت گرفته تصمیم جدیدی اتخاذ کنم.

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *