حقوق بشر

ما شما را با شلاق به بهشت می بریم

حکومت اسلامی همچان به باور بدوی خود قصد دارد مردم را با شلاق به بهشت بببرد!

پس ماجرای حمله به یک کافی شاپ در شهر تبریز و دستگیری دهها جوان این شهر به دلیل روزه خواری، از شیراز خبر می رسد که نیروهای ۵۰۰ نفر تاکنون در روزهای ماه رمضان در این شهر به اتهام روزه خواری بازداشت شده اند. در تهران و دیگر شهرهای پرجمعیت چند نفر دیگر به همین اتهام بازداشت شده اند هنوز نامعلوم است. هر چه هست این تعدد روزه خواری آشکار در میان مردم پیام مشخصی برای یک حکومت دینی دارد. اما حکومت دینی قصد ندارد صدای مردم بشنوند و همچان معتقد به زور و کشتار هم باشد باید برای بقای خود خرافات را حفظ  و از جمله بر پیکر روزه خوران  عموما جوان شلاق تحمیل می کند.

سایت خبری فارس وابسته به حکومت اسلامی در  نوشته ای هشدار آمیز فرا رسیدن ماه رمضان  با قانون مجازات اسلامی این گونه توضیح می دهد: براساس قانون مجازات اسلامی، هر کس علناً در انظار و اماکن عمومی و معابر تظاهر به عمل حرامی نماید به حبس از ۱۰ روز تا ۲ ماه یا تا ۷۴ ضربه شلاق محکوم خواهد شد.

بنا به گزارش خبرگزاری های داخلی در ماه رمضان امسال شهروندان بسیاری به جرم روزه خواری دستگیر و حکم قانون اسلامی به تحمل شلاق محکوم شده اند. در شهر های شیراز، مشهد، اهواز و چند شهر دیگر گزارش هایی از شلاق بخاطر روزه خواری در رسانه ها منعکس شده است.

 

 

برچسب‌ها, , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *